Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Dienstregeling Vakanties

In de vakantieperioden rijdt Buurtbus 262 van maandag tot en met vrijdag een aangepaste dienstregeling. Op zaterdag rijdt Buurtbus 262 als op een gewone zaterdag.

Vakanties: 21 dec. 2015 t/m 31 dec. 2015 (kerstvakantie), 8 t/m 12 feb. (voorjaarsvakantie), 2 t/m 6 mei (meivakantie), 25 juli t/m 2 sep. (zomervakantie), 24 t/m 28 okt. (herfstvakantie), 27 dec. t/m 6 januari 2017.

Speciale dagen: Op 25 en 26 dec. (Kerstdagen), Nieuwjaarsdag, Paasmaandag, Hemelvaartsdag (5 mei) en Pinkstermaandag wordt niet gereden.

Op Koningsdag (27 april) wordt de dienstregeling als op zaterdag gereden.

Lijn 262 van Maren-Kessel naar Oss

Maren-Kessel, Kerkplein 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Maren-Kessel, Velmerweg 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Maren-Kessel, Molenstraatje 7:01 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01
Maren-Kessel, Kesselsehoek 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Lith, Citadel 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
Lith, Mr. van Coothstraat 7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04
Lith, Hertog Janstraat 7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Lith, Markt 7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Lith, Lithsedijk 7:07 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Lithoijen, Kerk 7:10 8:10 9:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Teeffelen, Pastoor van Weerdtstraat 7:13 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Oss, Mikkeldonkweg 7:15 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Oss, Zaltbommelseweg 7:17 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Oss, Hertogensingel 7:18 8:18 9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Oss, Eikenboomgaard 7:19 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19
Oss, Oostwal 7:20 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20
Oss, Centraal Station 7:21 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21

 

Lijn 262 van Oss naar Maren-Kessel

Oss, Centraal Station 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Oss, Oostwal 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Oss, Hertogensingel 7:40 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Oss, Zaltbommelseweg 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41
Oss, Mikkeldonkweg 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43
Teeffelen, Pastoor van Weerdtstraat 7:45 8:45 9:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45
Lithoijen, Kerk 7:48 8:48 9:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48
Lith, Lithsedijk 7:51 8:51 9:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51
Lith, Markt 7:52 8:52 9:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52
Lith, Hertog Janstraat 7:53 8:53 9:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53
Lith, Mr. van Coothstraat 7:54 8:54 9:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54
Lith, Citadel 7:55 8:55 9:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55
Maren-Kessel, Kesselsehoek 7:56 8:56 9:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56
Maren-Kessel, Molenstraatje 7:57 8:57 9:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57
Maren-Kessel, Velmerweg 7:58 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58
Maren-Kessel, Kerkplein 7:58 8:58 9:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58

Let op: de laatste rit van de dag wordt ook gebruikt om de bus bij te tanken.

Dit levert een korte vertraging op.

De aktuele dienstregeling vindt u ook bij Arriva. Kies voor BUS.

OV Reisinformatie: 0900 - 9292 (€ 0,70 / min) of www.9292.nl